Sortiraj
ADECO ARCTIC FLASH TEČNOST ZA STAKLA -20 1L
00 Dan
00 Sat
00 minut
00 sekund
Visokokvalitetna antifriz tečnost za pranje stakala, koja efikasno čisti i sprečava zamrzavanje stakala na temperaturama do -20°C. Idealna za zimske uslove, pruža kristalno čista stakla i bolju vidljivost.
ADECO ARCTIC FLASH TEČNOST ZA STAKLA -20 3L
00 Dan
00 Sat
00 minut
00 sekund
Efikasna antifriz tečnost za pranje stakala, dizajnirana da čisti i štiti stakla od zamrzavanja pri temperaturama do -20°C. Idealna za zimsku upotrebu, obezbeđuje odličnu vidljivost i dugotrajan učinak.
ADECO ARCTIC FLASH TEČNOST ZA STAKLA -20 5L
00 Dan
00 Sat
00 minut
00 sekund
Visokoefikasna antifriz tečnost koja sprečava zamrzavanje stakala pri temperaturama do -20°C, pružajući kristalno čista stakla i bolju vidljivost. Savršena za zimsku upotrebu i zaštitu od smrzavanja.
ECO SERVICE SPREJ ODLEĐIVAČ DE010 ECO400ML
00 Dan
00 Sat
00 minut
00 sekund
Sprej brzo topi i uklanja led sa stakala, vrata i zamrznutih brava. Održava elastičnost gumenih brtvi, sprečava formiranje leda i ne ostavlja tragove masti ili prljavštine. Efikasan i pri temperaturama ispod -35°C.
WURTH BLITZ ZIMSKA TEČNOST ZA BRISAČE 3L
00 Dan
00 Sat
00 minut
00 sekund
Wurth Blitz tečnost za pranje vetrobrana sa NANO efektom, bez metanola, spreman za upotrebu u zimskim uslovima do -21°C, sa zaštitom od smrzavanja sistema za čišćenje vetrobranskog stakla i prednjih svetala. Izvanredan, poboljšan efekat pranja: kristalno jasan pogled zimi uprkos stalnom zaprljanju od soli i masnih nečistoća sa puta.